Іменні годинники - AndyWatch

Іменні годинники

Замовити іменний годинник, залишивши номер телефону:


Ми приймаємо замовлення на виготовлення іменних годинників, нанесення логотипів на циферблат та гравіювання на задній кришці.

Нанесення індивідуального зображення або напису на годинник – це чудова можливість здивувати близьку людину ексклюзивним подарунком, проявити своє ставлення до неї через увагу та турботу у підготовці сюрпризу та підкреслити її важливе місце у вашому житті.

Порядок виконання Вашого замовлення:

► Надсилайте зображення (розміром не менше 1000*1000 пікселей) з побажаннями на пошту sale@andywatch.com.ua або залиште заявку у формі вище.

► Після оформлення замовлення наші дизайнери підготують макет, на якому Ви зможете побачити як буде виглядати зображення, логотип або напис на годиннику після нанесення і внести свої правки.

► Ціна залежить від обраного типу ремінця (один годинник з ремінцем з натуральної шкіри 950 грн., годинник з ремінцем з еко шкіри 800 грн.). При замовленні більше 10 одиниць умови на сторінці Брендування.

► Виконання Вашого замовлення протягом 2 днів з моменту затвердження макету та внесення оплати.

Оформити запит та проконсультуватися по будь-яким питанням можна за телефонами +38 093-517-83-63 або написавши на пошту sale@andywatch.com.ua

Закрити

AndyWatch

Оригинальные наручные часы

AndyWatch

Оригинальные наручные часы