Іменні годинники - AndyWatch

Summer sale до

30/06

- 20% переглянути

Іменні годинники

Ми приймаємо замовлення на виготовлення іменних годинників, нанесення логотипів на циферблат та гравіювання на задній кришці.

Нанесення індивідуального зображення або напису на годинник – це чудова можливість здивувати близьку людину ексклюзивним подарунком, проявити своє ставлення до неї через увагу та турботу у підготовці сюрпризу та підкреслити її важливе місце у вашому житті.

Порядок виконання Вашого замовлення:

► Надсилайте зображення (розміром не менше 1000*1000 пікселей) з побажаннями на пошту sale@andywatch.com.ua або залиште заявку у формі нижче.

► Після оформлення замовлення наші дизайнери підготують макет, на якому Ви зможете побачити як буде виглядати зображення, логотип або напис на годиннику після нанесення і внести свої правки.

► Ціна залежить від обраного типу ремінця (один годинник з ремінцем з натуральної шкіри 950 грн., годинник з ремінцем з еко шкіри 800 грн.). При замовленні більше 10 одиниць умови на сторінці Брендування.

► Виконання Вашого замовлення протягом 2 днів з моменту затвердження макету та внесення оплати.

Оформити запит та проконсультуватися по будь-яким питанням можна за телефонами +38 (063) 781-81-97 або написавши на пошту sale@andywatch.com.ua

Замовити іменний годинник залишивши номер телефону:


Закрити

AndyWatch

Оригинальные наручные часы

Закрити

Кошик (0)

Чекаємо нових вподобань No products in the cart.

AndyWatch

Оригинальные наручные часы