Наручні годинники Art Collection - коли час і мистецтво об'єднались! - AndyWatch

Наручні годинники Art Collection – коли час і мистецтво об’єднались!

Уявіть якісний наручний годинник, гідний прикрасити будь-який модний образ. Він надійний, довговічний і ніколи не підводить.

А тепер уявіть унікальну картину в єдиному екземплярі. Вона красива, здатна викликати емоції, виконана в популярній і настільки загадкової техніці Fluid Art. Картину, гідну прикрашати кращі виставки картин.
Представили? А тепер спробуйте з’єднати ці предмети. А краще зайдіть в каталог, де з’явилася нова колекція наручних годинників Art Collection – ідеальне поєднання, для тих, хто любить розкішні речі.

Наручний годинник Art Collection виготовлений з якісних матеріалів, використовуються кращі японські механізми, а циферблат – це унікальна картина в єдиному екземплярі від художниці Анастасії Півоваревіч в техніці флюїд арт.

Годинники Art Collection – це симбіоз якості, точності і мистецтва, індивідуальності. У цьому аксесуарі є філософський зміст, але необов’язково його шукати, тому що годинник виглядають чудово: модний, незвичайний дизайн, кращі матеріали і надійні механізми. Вони ідеально доповнять модний образ, стануть вишуканим подарунком і підкреслять індивідуальність.

Закрити

AndyWatch

Оригинальные наручные часы

AndyWatch

Оригинальные наручные часы