Про нас - AndyWatch

Про нас

Наші цінності базуються на еко свідомості та естетиці.

Годинник Andywatch – це не тільки спосіб дізнатись котра година, але й вишуканий аксесуар, прикраса чи елемент, який вдало доповнює образ та здатний підкреслити ваш стиль і характер.
Наша місія – це допомога людям у самовираженні через оригінальність стилю.
Наш девіз – “Мрій, створюй реальність!” – був сформований з урахуванням унікальної послуги, а саме розробки ексклюзивного циферблату годинника, що максимально відображатиме вподобання, настрій та мрії власника. Власна майстерня дозволяє виконувати індивідуальні замовлення від 1 одиниці у найкоротші терміни.
Асортимент кольорів та різноманітність дизайнів готових виробів також нікого не залишить байдужим. Годинник для себе знайдуть як романтичні натури, так і любителі пожартувати над собою.
Для поціновувачів класики створили елегантні годинники колекції Universe, що підкреслять ваше почуття стилю. Класична лінія Andywatch завжди буде родзинкою вашого образу, що кидатиметься в очі.

Наручні годинники Andywatch відповідають не лише низці технічних вимог, таких як надійність і точність, а й естетичним. Щосезону виготовляємо шкіряні ремінці трендових кольорів та випускаємо колекції згідно тенденцій світової моди.
Водночас ми хочемо підкреслити свою прихильність до свідомого споживання та пропагуємо бережливе ставлення до природи. Саме тому ми завжди приймаємо на правильну утилізацію або переробку старі годинники та використані батарейки. Проводимо регулярні еко акції з метою розповсюдження інформації про переваги zero waste стилю життя.

 

Закрити

AndyWatch

Оригинальные наручные часы

AndyWatch

Оригинальные наручные часы